Biuro i Szkoła+

Art & Deco+

Gry i zabawki+

Jak rozwijać naszą kreatywność za pomocą artykułów kreatywnych?

Codziennie słyszymy o tym, jak ważna jest kreatywność. Ważna jest nie tylko w pracy, ale również w codziennym życiu. W kreatywny sposób możemy nie tylko tworzyć, ale również rozwiązywać problemy. Kreatywności można uczyć się w każdym wieku. Najłatwiej zacząć od mniejszych projektów. Kwiaty z bibuły, kolaże, ozdoby okolicznościowe i świąteczne, a z czasem… co tylko przyjdzie nam do głowy. W brits.pl posiadamy całą kategorię artykułów kreatywnych, które rozbudzą Twoją wyobraźnie i zmotywują do działania. Artykuły kreatywne w Brits podzielone są na poniższe kategorie:

  • Bibuły, wycinanki, filce
  • Ozdoby dekoracyjne
  • Sznurki, tasiemki
  • Dodatki dekoracyjne
  • Foremki, wykrojniki, narzędzia
  • Materiały do zdobienia
  • Naklejki
  • Zestawy kreatywne

Przyjrzyjmy się zatem najpopularniejszym i najchętniej kupowanym przez Was artykułom kreatywnym w każdej kategorii oraz tym, co pięknego można z nich stworzyć.

dziergane misie w wielu kolorach

Bibuły, wycinanki, filce

W kategorii bibuły, wycinanki i filce znajdziemy wszystko, co potrzebne do stworzenia kolorowych i ciekawych dekoracji. Zdecydowanie najpopularniejsze są kwiaty. Używając bibuły, możemy stworzyć tak naprawdę każdy gatunek kwiatów, chociaż faworytami są zazwyczaj róże i żonkile. Bibuła ma również ogromne zalety nie tylko kreatywne, ale również ekonomiczne – jest bardzo tania i lekka. Jeżeli chodzi o filc – ogranicza nas tylko wyobraźnia. Możemy wyciąć każdy kształt, przyszyć guziki, dzwoneczki czy inne ozdoby, które są również dostępne w brits.pl. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby filc czymś wypełnić i stworzyć, chociażby małą maskotę lub breloczek. Niezła frajda!

Ozdoby dekoracyjne

Ozdoby dekoracyjne to pełen przekrój fantastycznych dekoracji. W ofercie znajdziesz te gotowe lub półprodukty. Masz pomysł na świetną dekoracje, czujesz kreatywny zew i chcesz wnieść trochę magii i koloru w najbliższe dni, uroczystości, a może święta? Ozdoby dekoracyjne są dla Ciebie! Tutaj znajdziemy również gotowe ozdoby filcowe w formie kwiatów czy drewniane – klamerki, patyczki, liście, koraliki, a nawet zwierzaki. Wszystkie wzory dostępne są również w różnych materiałach – ozdoby mogą być materiałowe, piankowe czy styropianowe. W zależności od Twoich predyspozycji i potrzeb.

Sznurki, tasiemki

Sznurki i tasiemki wbrew pozorom mają ogrom zastosowań! Zapakujemy nimi nie tylko piękny prezent, ale również bukiety kwiatów. Wstążki przydają się również do tworzenia wszelkiego rodzaju kokard i ozdabiania ciuchów. W tym przypadku niezastąpiona będzie mulina, dzięki której wyhaftujemy niezwykłe wzory. W tej kategorii dostępne są również gotowe zestawy elementów na przykład: druciki, pompony i oczka, które możemy dowolnie łączyć w interesujące ozdoby.

Dodatki dekoracyjne

Dodatki dekoracyjne to setki malutkich dodatków jak oczy samoprzylepne, cekiny, kryształki czy pomponiki i piórka. Oczy samoprzylepne mogą służyć nie tylko do ozdoby, ale również jako ciekawa zabawa i żart dla domowników! Przylep oczy w niespodziewanym miejscu i śmiej się razem z całą rodziną.

Foremki, wykrojniki, narzędzia

Tworząc własne dekoracje nie możemy zapomnieć o pistoletach na klej. Te uniwersalne narzędzie sklei każdą ozdobę! Pistolety znajdziemy w kategorii foremki, wykrojniki, narzędzia. Tutaj również znajdują się artykuły do quillingu i decoupagu. Kreatywna praca z papierem, papieroplastyka, czy inaczej papierowy filigran. Te ozdoby i małe dzieła sztuki zachwycą każdego, a na dodatek ich tworzenie jest relaksujące i bardzo przyjemne. Warto zaangażować swoje dzieciaki do tej aktywności. Z naszym szerokim asortymentem ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Materiały do zdobienia

Materiałów do zdobienia jest szeroka gama. Zaczynając od sizalu, który jest najtwardszym z włókien roślinnych, który jest pozyskiwany z agawy. Dzięki temu ozdoby sizalowe są bardzo odporne i mogą być wystawione na zewnątrz np. jako piękny bożonarodzeniowy wieniec! W ofercie znajdziemy również tiul, rafia i jutę – klasyczne materiały do zdobienia. Odporne, kolorowe i uniwersalne. Najlepiej wyposażyć się w pełen zestaw kolorów i zabrać do kreatywnej pracy!

Naklejki

Stare dobre naklejki! U nas znajdziesz ponad 800 wzorów! Naklejki są nie tylko łatwe w użyciu, ale mogą przyozdobić tak naprawdę wszystko. Mogą służyć również do zakrycia niedoskonałości lub ozdobienia starych przedmiotów. Naklejki mogą być również fantastyczną zabawą dla najmłodszych. W ofercie dostępne są również naklejki piankowe, które są o grubsze i przyjemne w dotyku. Koniec końców naklejki mają też zastosowanie użytkowe. Możemy oznaczyć nimi rzeczy, tak aby się nie pomylić lub nakleić etykietę i podpisać nasz ulubiony słoik w kreatywny sposób.

Zestawy kreatywne

Jeżeli dzisiaj akurat nie masz pomysłu, możesz również zdecydować się na gotowe zestawy kreatywne. Przygotowane zestawy ułatwią pracę, zainspirują i dostarczą gotowych narzędzi. Każdy potrzebuje czasami przerwy, nawet nasza kreatywność.

kwiaty - tulipany z bibuły w kolorach niebieski, biały i żółty

Jeżeli nadal zastanawiasz się jakie artykuły kreatywne będą dla Ciebie najlepsze lub jakie hobby wybrać — zadzwoń lub napisz do nas, a eksperci Brits dopasują wszystko do Twoich potrzeb.