Biuro i Szkoła+

Art & Deco+

Gry i zabawki+

Z jakich zabawek dziewczynki ucieszą się na pewno? Jakie zabawki wybrać dla dziewczyn?

Klasyczne produkty, które cieszą dzieci od pokoleń to pewniak, z którego ucieszy się każda dziewczyna niezależnie od wieku. Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych zabawek dla dziewczynek:

TOP 10 najlepszych zabawek dla dziewczynki

rysunek zadowlonej dziewczynki w kwiatach

Lalki i akcesoria Barbie

Na pierwszym miejscu kultowa i legendarna lalka Barbie. Aktualnie dostępna w wielu wariantach, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Wersja elegancka, wakacyjna, a może pokaz mody? Lalka będzie również doskonałym pomysłem na zabawkę dla osób z niepełnosprawnością, ponieważ w sprzedaży dostępne są lalki, które poruszają się na wózku. W ten sposób lalki uczą empatii oraz otwartości wobec każdego człowieka. Warto pamiętać, że Barbie to nie tylko lalki, ale również całkiem pokaźny wybór akcesoriów. Z tego względu można skompletować naprawdę ciekawy i różnorodny zestaw zabawek dla dziewczynki.

Zabawki z serii L.O.L Surprise

Drugie miejsce zajmują zabawki z serii LOL Surprise. Od czasu swojej premiery w 2016 roku nieustannie zyskują na popularności dzięki ogromne różnorodności i uroczym wzorom. Zabawki dostępne w dwóch wersjach. Podstawowej – mniejszej oraz w wersji O.M.G. o wiele większej i bardziej dojrzałej. Rozpoznacie je po charakterystycznych dużych oczach, modnych strojach oraz najlepszych stylizacjach! ✨

Lalki Artyk z serii Natalia

Polacy nie gęsi swoje zabawki również mają. Lalki z serii Natalia od polskiej firmy Artyk cieszą dzieci już od kilkunastu lat. Lalki są bardzo różnorodne, a niektóre z nich jak lalka “Natalia mówi po polsku” potrafią mówić w naszym ojczystym języki i bawić każdego.

Zestawy do tworzenia biżuterii

Każda kobieta marzy o pięknej i kolorowej biżuterii. Pozwalając młodym dziewczynom, na tworzenie własnych kolekcji z wieloelementowych zestawów pobudzamy kreatywność i zachęcamy do działania. Zestaw pozwala na dopasowanie dodatków do własnego stylu. W zestawach znajdziecie wszystko, co potrzebne, aby stworzyć naszyjniki, kolczyki czy chociażby spinki. Taką własnoręcznie zrobioną biżuterie można dumnie nosić lub wręczyć ulubionym przyjaciółkom na prezent. Doskonale!

Lalki Szmacianki

Pamiętacie jeszcze lalki szmaciane? Bez plastiku, z przyjemnych w dotyku materiałów, uniwersalne. Przytul się, baw i graj. Wykonane z materiału nadają się dla najmłodszych. Brak ostrych krawędzi i plastiku sprawia, że lalka jest bezpieczna, a co równie ważne ekologiczna.

Zestawy piękności Hair & Glamour

Wszystkie dziewczyny są piękne. Nasze zestawy piękności pozwalają podkreślić naturalne piękno każdej dziewczyny. Zestaw sprawdzi się również idealnie jako rozwinięcie pasji. Twoje dziecko marzy, aby zostać kosmetyczką lub profesjonalną makijażystką? Nasze zestawy piękności będą idealnym rozwiązaniem, aby rozwijać te pasje.

Zabawki z serii Enchantimals

Każdy kocha zwierzęta, a tym bardziej te zaczarowane! Urocze dziewczyny wraz ze słodkimi zwierzakami to idealny duet do zabawy. Nigdy się nie rozstają i podobnie wyglądają. Zabawki uczą dzieci zdrowych relacji, szacunku do zwierząt i odpowiedzialność. Wszystko w bajkowej i stylowej oprawie. Naprawdę warto adoptować Enchantimala!

Zestawy do zabawy Mega Creative

Rozwój kreatywności, pasji i umiejętności to podstawa. Seria Mega Creative gwarantuje, że Twoje dziecko pozna różne zawody jak np. fryzjer, kucharz czy inżynier i sprawdzi, który jest najlepszy do niego. Doskonałym uzupełnieniem serii są zabawki logiczne i plastyczne, które dodatkowo rozbudzają kreatywność i konstruktywne myślenie. Baw się z głową i wybierz Mega Kreatywność z Mega Creative.

Mini AGD

Nasz asortyment mini agd jest bardzo szeroki. To nie tylko zabawkowe pralki, akcesoria kuchenne, odkurzacze, żelazka i wiele, wiele innych, ale również owoce, warzywa i inne niezbędniki. Każde dziecko ma okazję zapoznać się z akcesoriami, których używamy na co dzień. Zabawa “w życie” może przynieść wiele benefitów i przyzwyczaić dzieci do codziennych obowiązków. Oczywiście Mini AGD to nie tylko zabawki dla dziewczynek! To jednak przez nie są wybierane najczęściej.

Koraliki do zaprasowania Adar

Koraliki w zestawie z matą i pęsetą do nakładania są gotowe do układania! Koraliki możemy układać w dowolne wzory, a więc każda dziewczyna ma szansę stworzyć coś wyjątkowego dla siebie. Koraliki wymagają precyzji oraz wytrwałości – idealne dla dzieci, które kochają tworzyć i dla takich, które cierpliwości dopiero się uczą. Breloczki, ozdoby, zabawki – z koralików zrobisz wszystko. Las, natura, a może miasto, technologia, czy pokaz mody? Zacznij tworzyć już teraz.

dziewczynka z rękami pobrudzonymi kolorowymi farbami