Biuro i Szkoła+

Art & Deco+

Gry i zabawki+

Jakie zabawki dla chłopca?

Z jakich zabawek chłopcy ucieszą się na pewno? Klasyczne produkty, które cieszą dzieci od pokoleń to pewniak, który zadowoli każdego niezależnie od wieku. Oferta zabawek dla chłopców w Brits jest bardzo szeroka. Aby ułatwić Wam wybór, stworzyliśmy krótki poradnik:

Ranking najlepszych zabawek dla chłopców

chłopiec bawiący się zabawkami

Samochody i akcesoria Mattel - Hot Wheels

Każdy chłopak zna Hot Wheels'y! Niesamowite samochody o szalonych wzorach, odjazdowych kolorach i ultra szybkiej prędkości! Samochody poruszają się po ekstremalnie niebezpiecznych i zakręconych torach. Samochody wykonane są z dbałością o detale i wysokiej jakości materiałów. Dodatkowo spod szyldu Hot Wheels w naszym sklepie znajdziecie również akcesoria szkolne i inne zabawki. Zestaw zabawek i samochodów firmy Mattel to doskonały pomysł na prezent. Z Hot Wheels’ami żaden chłopiec nie będzie się nudził!

Modele do sklejania

Samoloty, helikoptery, czołgi, samochody – każdy znajdzie coś dla siebie. Modele do składania to zabawki, które podobnie jak puzzle uczą kreatywności, skupienia i spokoju. Mają tę przewagę, że efektem jest prześliczny model, który możemy następnie dumnie zaprezentować na półce, czy wykorzystać do zabawy. Ważna jest również cena – modele  prezentują świetny stosunek ceny do jakości, dlatego każdy chłopiec może stworzyć wybrany i ulubiony przez siebie model ulubionego pojazdu!

Roboty BigToys

Roboty wkraczają do naszego życia. Tym bardziej te odlotowe i zabawkowe! Robot BigToys to doskonała zabawka dla każdego młodego pasjonata technologii i robotyki. Rozbudź pasję do tworzenia i projektowania już od najmłodszych lat. Być może to właśnie Twoje dziecko ma w sobie duszę inżyniera i będzie tworzyć roboty, o jakich się naukowcom nie śniło. Wszystko jednak zaczyna się od prostych rzeczy i zabawek, dlatego  Robot BigToys będzie doskonałym prezentem dla każdego chłopca zafascynowanego technologią.

Kolejka Norimpex układająca domino

Ta kolejka to absolutny hit tego sezonu. Czegoś takiego jeszcze nie było! Kolejka, która jeździ i sama ustawia klocki domino. W akompaniamencie nie za głośnej muzyki i całej gamie barw lokomotywa nie stoi na stacji, a wręcz zasuwa i sprawnie układa klocki. Z waszych opinii wiemy, że dzieciaki ją uwielbiają! A na koniec zabawy wielki finał i puszczamy domino w ruch. Wszystkie zalety zabawy w domino bez żmudnego układania!

Resoraki Orbico

Stare dobre resoraki wciąż są w modzie! Orbico to jednak niezwyczajne blaszane samochodziki, a znacznie, znacznie więcej! Samochody wykonane z największą starannością ze stopu cynku i tworzywa. Materiały wysokiej klasy gwarantują bezpieczeństwo. Sam proces produkcji jest również odlotowy. Wieloetapowa produkcja, dokładne polerowanie i malowanie elektrostatyczne zrobią wrażenie na każdym fanie motoryzacji. Oficjalne markowane i licencjonowane marki samochodów, gumowe opony, możliwość otwarcia drzwi – niewiarygodne! Jakby tego było mało, samochód może poruszać się bez baterii poprzez mechanizm naciągania. Jazda!

Pistolety na pociski piankowe

Wyrusz do boju z pistoletem piankowym! Zorganizuj świetną i bezpieczną zabawę dzięki niezwykle popularnemu pistoletowi z pociskami z pianki. Pociski są miękkie i nieszkodliwe, dlatego można bawić się bez obaw o straty i uszkodzenia. No, chyba że trafimy na ulubiony wazon mamy! Ten pistolet do zabawy jest doskonały nie tylko dla dzieci, ale również i dorosłych. Międzypokoleniowa zabawa jest jak najbardziej wskazana

Kolejka elektryczna Icom

Kocham pociągi! Kolejka elektryczna Icom w zestawie z 12 elementowymi torami to idealny prezent dla każdego fana pociągów. Te elektryczne pojazdy fascynują pokolenia od lat. Kolejka elektryczna Icom porusza się, wydaje dźwięki oraz świeci. Można poczuć się niczym prawdziwy motorniczy. Zestaw z łatwością można rozbudowywać o kolejne elementy i tory. Uniwersalny prezent.

Samoloty Adar

Samoloty zabawkowe Adar dostępne są w wielu wzorach i typach. W ofercie znajdziecie samoloty sterowane radiowo, te z napędem lub piankowe. Dla chłopców, którzy marzą o podboju przestworzy samoloty od Adar będą idealne. Typ samolotu najlepiej wybrać zależnie od wieku dziecka. Te prostsze bardziej kolorowe idealnie nadają się dla maluchów, a te bardziej poważne, również wojskowe będą idealnym prezentem dla starszych dzieci.

Zestawy zabawek Disney Cars

Zabawki Disneya to klasa sama w sobie. Seria Cars to grupa szalonych samochodów, które razem tworzą istną mieszankę wybuchową. Jaki prezent dla dziecka, który lubi samochody i Disneya? Odpowiedź jest prosta – zestawy zabawek to nie tylko samochody, ale również plecaki, akcesoria szkolne i puzzle. Z pomocą Brits stworzysz idealny zestaw dla swojego dziecka

zabawkowy wóz strażacki w piaskownicy