Biuro i Szkoła+

Art & Deco+

Gry i zabawki+

Najlepsze gry edukacyjne dla dzieci

W jaki sposób zachęcić nasze dziecko do nauki? Jak sprawić, aby nasza pociecha z entuzjazmem poznawała świat? Odpowiedź jest prosta: Nauka przez zabawę! W naszej ofercie znajdziesz ogrom zabawek edukacyjnych, które wspierają rozwój dzieci i dostarczają wspaniałej rozrywki. Poniżej przedstawiamy listę najlepszych gier edukacyjnych dla dzieci dostępnych w Brits:

rysunek ludzi, którym z głowy wychodzą znaki zapytania i żarówki

Przedstawione powyżej gry edukacyjne to wspaniałe narzędzie do nauki dla maluchów. Prezentują szeroki zakres od nauki prostej matematyki, historii, logiki, tworzenia słów, strategii oraz konstruowania. Poniżej krótki opis każdej z gier:

Gry edukacyjne z serii Trefl Mistrz Wiedzy

Każdy może zostać Mistrzem Wiedzy! Gry edukacyjne z tej serii wyróżniają się szeroką tematyką i dobrą jakością wykonania. Z pomocą tej serii dzieci, które zaczynają naukę w szkole podstawowej, mogą utrwalić i poszerzyć swoją wiedzę. Kosmos, historia, dinozaury, ciało człowieka, geografia, wybór jest naprawdę szeroki i z łatwością wybierzesz grę, która zaciekawi Twoje dziecko. Ucz się i baw.

Gra edukacyjna Adamigo Rok na okrągło

Poznaj, jak zmienia się przyroda przez cały rok! Okrągła plansza do gry umożliwi zabawę na wiele sposobów, tak aby żadne dziecko nigdy się nie nudziło. Wszystkie gry i zabawy pozwalają na zrozumienie cyklu i zmian zachodzących w naturze. Każda pora roku jest inna, wyróżniona innym kolorem oraz ilustracją drzewa. Szacunek do przyrody, jej zrozumienie oraz dbałość o ekologię jest niezwykle ważna w dzisiejszym świecie. Naucz swoje dziecko dbać i rozumieć przyrodę już od najmłodszych lat.

Gra edukacyjna Trefl Mały Odkrywca

Gry edukacyjne z serii Mały Odkrywca to bardzo dobry sposób na naukę podstawowych umiejętności dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. W serii znajdziemy gry o różnorodnej tematyce. Bardzo popularna jest gra Tworzymy Słowa. Wzbogaca słownictwo, uczy i utrwala nowe słowa. Jak każda gra edukacyjna gry z tej serii trenują umiejętności skupienia uwagi i logicznego myślenia.

Gra edukacyjna Alexander Pamięć

Gra Alexander Pamięć to świetna gra na dla najmłodszych, która rozwija nasze myślenia, umiejętności koncentracji i kojarzenia. Ogromną zaletą gry jest fakt, że dzieci i dorośli mają w niej równe szanse, co nie zniechęci Waszych pociech. Zasady gry zrozumie każde dziecko. Potasowane i zakryte karty kładziemy na stole. Następnie każdy gracz musi znaleźć parę obrazków. Liczy się to, kto zapamięta, w jakim miejscu jest dana karta. W jakie gry grać z najmłodszymi? Gry Alexander to bardzo dobry wybór.

Gra edukacyjna Trefl Polska Magiczny Ołówek

Ta gra łączy w sobie bardzo wiele! Polska to piękny kraj. Warto go poznać z magicznym ołówkiem! Ołówek świeci, wydaje dźwięki i edukuje. W połączeniu z grą planszową zapewnia doskonałą zabawę, a co najważniejsze edukacje o naszym kraju. Gry z tej serii rozbudzają ciekawość do świata i poszerzają wiedzę o naszym otoczeniu. W serii znajdziecie również inne gry z magicznym ołówkiem takie jak np. Świat przedszkolaka.

Gra edukacyjna Alexander remik liczbowy

Czy liczb i matematyki można uczyć się z frajdą? Jak najbardziej tak – dzięki remikowi liczbowemu. Gra dla bardziej zaawansowanych użytkowników uczy strategii i sprawnego liczenia. Gracze mają za zadanie pozbyć się swoich kostek jak najszybciej. Idealna gra dla całej rodziny, przy której będą bawiły się wszystkie pokolenia!

Gra edukacyjna Dinogang

Dinozaury pasjonują najmłodszych od zawsze. Ogromne kreatury, które rządziły Ziemią, są fascynujące! Nauka historii, zrozumienie przyrody oraz jej cyklów będzie o wiele łatwiejsza z grą Dinogang. Stwórz swój gang Dinozaurów i podbij całą wyspę. Doskonała gra dla całej rodziny, która rozbudzi ciekawość oraz strategiczne myślenie.

Gra edukacyjna z serii ABC Malucha

Seria ABC Malucha to absolutna podstawa dla najmłodszych. W serii znajdziemy takie gry jak Kolory i kształty, pojazdy, pory roku, zwierzaki czy alfabet. Dzieci najchętniej uczą się w trakcie zabawy, tym bardziej, jeżeli zabawa jest kolorowa i odlotowa. Wszystkie te gry znajdziecie w ofercie Brits.

Gra edukacyjna Alexander Mały Konstruktor

Czy w Twoim dziecku drzemie mały konstruktor? Jeżeli tak, to gry edukacyjne z serii Alexander będą dla niego doskonałe. W serii mały konstruktor znajdziecie zestawy przeróżnych i ciekawych pojazdów. Koparki, kombajny, ciężarówki, tiry i wiele, wiele innych projektów do samodzielnej realizacji! Mali konstruktorzy – do dzieła!

Gra edukacyjna Grzybobranie

Ciekawa i znana rywalizacja w zbieranie grzybków. Kto pierwszy wypełni swój koszyczek grzybkami? Aby się dowiedzieć, wybierz się na Grzybobranie! Ta gra to bardzo dobry wybór na Waszą pierwszą planszówkę, Proste zasady, ciekawa tematyka i dużo zabawy. Oparta po części na losowości pozwala wygrać każdemu, dlatego i dzieci i dorośli mają w niej równe szanse. To będzie świetna zabawa, tym bardziej że w tym sezonie jest sporo grzybów do zebrania!

drewniana zabawka edukacyjna w dinozaury

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, jaka gra edukacyjna będzie najlepsza dla Twojego malucha, nie wahaj się i odezwij do naszych doradców. Brits pomoże wybrać Ci najlepszą grę dopasowaną do indywidualnych potrzeb Twojego dziecka.