Biuro i Szkoła+

Art & Deco+

Gry i zabawki+

Marker permanentny.

Jak sama nazwa wskazuje marker permanentny, pozostaje na zawsze (no, prawie na zawsze...;). Nie zmienia to faktu, że z tym delikwentem trzeba uważać! Jego linie są niezwykle odporne na ścieranie, zmywanie i czyszczenie. Posłuży nam idealnie do znakowania i pisania po rzeczach, które muszą zostać trwale oznaczone lub opisane. Mogą to być paczki, kartony, opakowania plastikowe, a często nawet i szklane! Przed zakupem warto sprawdzić, do jakich materiałów przeznaczony jest nasz marker.

Tusz, który stosowany jest w markerach permanentnych, aktualnie nie blaknie w świetle słonecznym. Dodaje to dodatkową warstwę zabezpieczenia. Tym bardziej że markery często służą do oznaczania rzeczy, które są wystawione na światło dzienne.

Jak usunąć marker permanentny? Gdy zajdzie taka potrzeba proponujemy kilka sposobów. Wszystko oczywiście zależy od materiału, na którym znajduje się marker permanentny. Jeżeli chodzi o drewno, warto spróbować alkoholu naniesionego na ściereczkę. Ściereczkę dociskamy do powierzchni drewnianej, ponieważ jest chłonna i tusz mógł wniknąć w jego strukturę. W przypadku ścian warto spróbować pasty do zębów i delikatnie szczotkować powierzchnie tak, aby nie zmyć farby pod spodem! Często sprawdza się również ocet.

Markery permanentne produkowane są przez wiele marek w wielu kolorach. Przedstawiamy Wam te najpopularniejsze i najciekawsze dostępne w Brits. Jeżeli nie wiesz, który marker permanentny jest dla Ciebie, to te pewniaki na pewno nie zawiodą. A zatem przedstawiamy TOP 5 Markerów Permanentnych:

markery permanentne w róźnych kolorach

Markery permanentne Kamet
  
Polska produkcja, która gwarantuje odpowiednią jakość swoich produktów i dobrą cenę. Ich główna seria GIGANT oferuje ogromną ilość kolorów — od tradycyjnych, czerwonych, zielonych i niebieskich po złote, srebrne i białe. Każdy gigant znajdzie giganta dla siebie!
  
Markery permanentne Edding
  
Niemiecka klasyka dostępna w wielu kolorach. Jakość i precyzja zapewniona. Markery dostępne również z różnymi końcówkami jak np. okrągła lub ścięta. Jeżeli szukacie niezawodnych markerów o smukłej obudowie, to trafiliście doskonale.  
  
Markery permanentne BIC 
  
Marka BIC to klasyk, który jest znany praktycznie każdemu. Ta francuska marka posiada szeroki asortyment, który trzyma poziom w każdym zakresie i kolorze. Najbardziej znany z długopisów, to jego markery permanentne są również godne polecenia. W tym segmencie ciężko znaleźć coś lepszego.
  
Markery permanentne Pentel
  
Pentel jest bardzo często rekomendowany przez naszych ekspertów, to jednak nie przypadek, ani żadna reklama. Pentele to po prostu jakość sama w sobie. Codziennie z nich korzystamy i dlatego je polecamy. Tutaj podobnie jak w Eddingu znajdziemy moc kolorów i róźne typy końcówek.
  
Markery permanentne Titanum 
  
Król klasy ekonomicznej posiada również markery permanentne w swojej ofercie. Sprawdzą się doskonale tam, gdzie trzeba szybko oznaczać i w dużej ilości, lecz nie na bardzo, bardzo długi czas. Dostępne w wielu kolorach, końcówkach i rozmiarach, także na pewno wybierzecie ten, który jest najlepszy.

przykładowe markery permanentne kolorowe

 

Ilość dostępnego asortymentu może przyprawić o zawrót głowy dlatego, jeżeli potrzebujesz pomocy, odezwij się do nas, a nasi doradcy na pewno wymyślą coś idealnego dla Ciebie