Biuro i Szkoła+

Art & Deco+

Gry i zabawki+

Pióra kulkowe na naboje. Czym się różnią od zwykłych piór kulkowych. TOP 5

Te pióra to oczywiści hitowa wersja piór kulkowych, które posiadają wymienne naboje. To wszystkie zalety piór kulkowych, które opisaliśmy w tym artykule. Różnica jest natomiast taka, że ich tusz zamknięty jest w plastikowym, wymiennym naboju. Pióra kulkowe na naboje najczęściej dedykowane są dla najmłodszych, ze względu na lekkość i łatwość pisania. Wymienne naboje nie pozwolą najmłodszym na poplamienie się lub wyciek atramentu.

zdjęcie dziewczynki, która pisze w zeszycie piórem kulkowym

W Brits dostępne są przeróżne modele, a my przybliżymy Wam te najpopularniejsze i najciekawsze:

 
Pióro kulkowe na naboje Schneider Voice M
 
Schneider to przysłowiowa niemiecka jakość. Modele Voice to nowoczesne i przepiękne wzory, które cieszą oko. Pisanie nimi to prawdziwa przyjemność, a wygląd sprawi, że pisania i nauka nigdy się nie znudzi. Zdecydowanie warto zapoznać się z piórami kulkowymi od Schneidera. Alles gut.
 
Pióro kulkowe na naboje Cresco Winner Tytan
 
To jedyne z bardziej klasycznych piór kulkowych na naboje w tym zestawieniu. Przeznaczone dla bardziej dojrzałych odbiorców. Minimalistyczny i elegancki wygląd zadowoli nawet i wymagających estetów. Cresco natomiast to marka, która oferuje świetną cenę w stosunku do ich jakości.
 
Pióro kulkowe na naboje Cresco Magic College
 
Accio! Przybywajcie magiczne pióra! Te wzory spodobają się każdej uczenicy. Kolorowe, przaśne i magiczne. Znajdziemy tutaj nawet jednorożce. Pisanie i nauka nie znudzi się tak szybko. Kolorowe, dziewczęce i baśniowe.
 
Pióro kulkowe na naboje Tetis
 
Tetis posiada najbardziej wyprofilowaną i ergonomiczną obudowę. Te kolorowe pióra to dobry wybór dla uczniów klas humanistycznych, gdzie trzeba pisać wypracowania, eseje, rozprawki i charakterystyki. Naboje pozwolą na szybkie uzupełnienie atramentu i znów można rozpisywać się o tym, co dla nas ważne!
 
Pióro kulkowe na naboje Pentel
 
Na samym końcu zestawienia klasyka od Pentela. Zapewne widzicie tę markę wszędzie, ale to nie bez powodu. Jakość i precyzja wykonania. Po Waszych opiniach wiemy, że Pentel zadowoli każdego. Warto sprawdzić!