Biuro i Szkoła+

Art & Deco+

Gry i zabawki+

Jaki zakreślacz wybrać? Najlepsze zakreślacze. Poradnik.

Zakreślacz został stworzony w jednym najważniejszym celu. Jego misją jest zakreślanie! Swoją rolę odgrywa poprzez ważne cechy takie jak półprzezroczystość. Tak, aby było widać tekst, który zakreślamy. W żywych, jasnych kolorach wyróżnia się na Waszych kartkach. W ofercie Brits popularne są również te zapachowe. Świetna sprawa, gdy Wasze notatki na dodatek pięknie pachną. Zakreślacze można również dzielić w zależności od grubości. Te cieńsze do precyzyjnego podkreślania i te grube do seryjnego zakreślania. Dobrze zorganizowane notatki to podstawa sukcesu. Wyróżnij najważniejsze wiadomości, nadaj im koloru lub zachęć do nauki – w tych sprawach zakreślacze sprawdzą się doskonale.

zdjęcie podkręslaczy w pięciu kolorach

Jeżeli wciąż zastanawiacie się, jaki nakreślacz będzie najlepszy dla Was przedstawiamy ranking TOP 5 najlepszych zakreślaczy w Brits

Zakreślacze Donau

Donau to najpopularniejsze i najczęściej zamawiane zakreślacze. Spełniają swoje zadania, mają odpowiednią cenę i ergonomiczny kształt. Z tego względu najbardziej polecane są do codziennej pracy biurowej. Dostępne w standardowych kolorach.

Zakreślacz Staedtler

Klasyka gatunku. Zakreślacze o wyższym standardzie dla osób bardziej wymagających. W tym przypadku w asortymencie znajdziemy również ciekawe i nietypowe kolory jak piaskowy, czarny i brzoskwiniowy. Jeżeli nie możesz zdecydować się na jeden — dostępne są również w zestawach. Super sprawa.

Zakreślacze Happy Color

Wesołe wzory, wesołe kolory i mam ich wybór spory. Te zakreślacze to zdecydowanie idealny wybór dla dzieci i fanów milusiońskich akcesoriów. Używając tych zakreślaczy, uśmiech pojawi się na Twojej twarzy. Be happy! 

Zakreślacze Stabilo

Marka BOSS to prawdziwy szef wszystkich zakreślaczy. Prezentują podobną jakość i klase co zakreślacze Staedtler. To, co je wyróżnia to dostępność zupełnie innych kolorów. Łącząc te dwie marki, jawi się przed nami pełna tęcza kolorów i na pewno skompletujemy zestaw, który będzie oryginalny, ciekawy i spełniający nasze potrzeby.

Zakreślacze Kamet

Polskie zakreślacze w tym zestawieniu znajdują się jako najlepszy wybór w klasie ekonomicznej. Mniej popularne niż Donau, to jednak przemawia za nimi fakt, że produkowane są w Polsce. Z tego względu zostawiają za sobą mniejszy ślad węglowy i wspierają polską gospodarkę.

Wyróżnienie w rankingu otrzymują zakreślacze FUN&JOY, które są OGROMNE i pachnące. To ciekawe rozwiązanie dla dzieci, które dzięki przyjemnemu zapachowi z większą ochotą tworzą notatki i zapamiętują podkreślone rzeczy. To dodatkowa stymulacja oraz skojarzenie. Wiedza nie tylko ładnie wygląda, ale również i ładnie pachnie! W ofercie dostępne są również inne zakreślacze zapachowe, sprawdź klikając w tekst.

zdjęcie zakreślaczy stabilo boss w róźnych kolorach

Moc zakreślaczy może przytłoczyć! Jeżeli potrzebujesz pomocy, zadzwoń do naszych ekspertów, a dobierzemy akcesoria idealne dla Ciebie!